10/02/2015

NEWS! NOW I OFFER ALSO FATHER AND SON BOW TIE SETS! / JAUNUMS! PIEDĀVĀJU ARĪ TĒVU UN DĒLU TAURIŅU KOMPLEKTUS!

Hi, my dear blog readers! So quiet lately here. That's because I am busy making new items for spring/summer and some great news for boys!
I started to offer matching father and son bow tie sets. As you know ZanziBach bow ties are unique and so cool looking on little boys! But many of you were asking also about men's bow ties. I had sewn some for custom order and you love them!
So I bought some bow tie hooks and made adjustable men's bow ties. They will fit almost any men's size. I put on my shop listing for coordinated father and son bow ties. But I still need to list separately men's bow ties, so you can combine, if you want different colors for father and son, or you want to buy one only for men.
------------------------------
Sveiki, mani bloga lasītāji! Neliels klusums te pēdējā laikā. Bet tas tikai tāpēc, ka radu ko jaunu pavasara/ vasaras sezonai un man ir lieliski jaunumi arī puišiem (lasīt arī vīriešiem).
ZanziBach piedāvājumā šobrīd jau ir atrodami arī tēvu un dēlu saskaņotie tauriņu komplekti! Kā jau Jūs ziniem tie ir unikāla dizaina un tiešām kičīgi izskatās mazajiem puišiem. Bet daudzi no jums bija jautājuši arī pēc šāda dizaina vīriešu tauriņiem. Biju šuvusi vairākus jau uz specpasūtījumu un jums viņi tiešām patika :)
Tā nu es iegādājos tauriņu āķīšus un sašuvu savus unikālos vīriešu tauriņus ar maināmu lencītes garumu. Šie tauriņi derēs jebkuram vīriešu izmēram (~38-51cm).  Šos komplektus jau varat iegādāties manā Etsy veikalā un ZanziBach mājas lapā. Latviešiem vēljoprojām piedāvāju bonusa atlaidīti (abos šajos veikalos pērkot, ievadiet kupona kodu LATVIETIM20 un saņemsiet 20% atlaidīti). Vēlāk arī ielikšu atsevišķu sludinājumu, lai būtu iespējams nopirkt arsevišķi tikai vīriešu tauriņu, ja nu vēlaties katram savu krāsu vai arī dāvanu tikai vīrietim!


These cute looking bows will be great for family photo sessions, as a Fathers day gift or baby shower gift. Great accessory for special occasion, weddings or other parties!
------------------------------
Šis tauriņu komplekts būs lielisks saskoņojoties ģimenes fotosesijām kā dāvana tēvu dienā vai raudzībās. Ja jums jāapmeklē kāzas vai citas svinības, kur dodaties kopā ar ģimeni, savu vīriešu tērpiem, pievieno saskaņotos tauriņus un viņi noteikti nepaliks nepamanīti!

Bow tie color to chose from

Best buddies

It's all about details
Men's bow tie adjustable with slide and hook but boys boys bow tie with velcro

Get your set here:
Father and son bow ties on ZanziBach webshop

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...