13/02/2013

SPRING IS AROUND THE CORNER / TUR JAU VIŅŠ NĀK - PAVASARIS!


I have some new items in my Etsy shop. Natural linen boys scarf (girls also can wear it). And it is so spring, so Easter and so funny. There is full of Easter bunnies in yellow, green and blue colors. Each bunny is blockprint with my hands.
Linen is one of my favorite materials. It is hygienic, breathable and wrinkles beautifully.  I love wrinkles on linen scarfs, it gives a wild look. Linen fabric makes a good microclimate of the skin and has good absorption of moisture. 
Hurry up and get the scarf with yellow and blue bunnies or yellow and green bunnies. Spring and Easter is around the corner!!!
-----
Esmu papildinājusi savu Etsy veikaliņu ar dažām jaunām precēm. Dabiskas lina puiku šalles (meitenes arī drīkst nēsāt). Tās ir tik pavasarīgas, tik Lieldienīgas un tik jautras. Pilns ar krāsainiem Lieldienu zaķiem - dzeltenā, salātzaļā un zilā krāsā. Katra zaķēna nospiedumu esmu veidojusi ar savām rokām.
Lins ir viens no maniem mīļākajiem materiāliem. Lins ir higiēnisks, elpojošs un skaisti burzās, kas it sevišķi šallēm piešķir savu šarmu. Tas ļauj ādai elpot un ļoti labu uzsūc mitrumu.
Pasteidzies, te ir šallīte ar dzeltenajiem un zilajiem zaķiem un te ar dzeltenajiem un zaļajiem. Pavasaris un lieldienas ir te pat aiz stūra!!!








No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...